Врятував від панічної атаки: як пес допоміг незнайомці і знайшов собі новий будинок

04-02-2022

Врятував від панічної атаки: як пес допоміг незнайомці і знайшов собі новий будинок

Собаку, якого назвали Пікассо, працівники притулку для тварин виявили на вулиці. У нього не було нашийника і довгий час його ніхто не шукав.
Коли працівники притулку вигулювали собак, Пікассо побачив 16-річну Еббі Елліс, яка сиділа на узбіччі дорогу, опустивши голову на коліна. Чотирилапий рушив до незнайомки, а потім притулився до неї, щоб заспокоїти.
"Голова Еббі була опущена на ноги і дівчина падала тулубом вперед. Пікассо вдалося просунутися під її тіло, щоб підтримати. Потім вона почала приходити до тями. Якби не цей пес, Еббі впала б і вдарилася обличчям об асфальт", - розповіла мама Еббі. .
Коли Еббі відчула тепло пса, вона почала гладити його і поступово паніка почала відступати. Дівчина відчула себе у безпеці та змогла знову встати на ноги, після чого разом із мамою повернулася додому. Проте ніяк не могла забути свого рятівника і вже наступного дня поїхала до притулку.
Коли Пікассо побачив Еббі, він одразу побіг її обіймати. У цей момент дівчина зрозуміла, що собака вирушить додому разом із нею. "Я дуже рада, що він обрав мене", - сказала Еббі.