Наша Концепція

Ми пропонуємо наступне:

 "Париж" - кондитерський магазин, по-французьки - "Patisserie", - де Ви можете придбати свіжу випічку: петі-пени, бріоші, торти, багети, хліб, тістечка за рецептами нашого партнера Луї Бриль. Його родова династія почала свою трудову діяльність з часів Людовика XIV і продовжує її до наших днів. У постійному асортименті торт "Мадам Помпадур", - рецепт якого не змінився з тих часів, він ,нібито, був улюбленим тортом фаворитки короля. Торт "Улюбленець долі", створений спеціально для презентації фільму "Дороги улюбленця долі" з Жан-Полем Бельмондо в головній ролі.

 

Відмінна особливість нашої кондитерської - це акцент на здоровому харчуванні. У виробництві нашого листкового тіста ми не використовуємо дріжджі. Перш ніж потрапити в піч, воно проходить процес визрівання і обминання, що чергується з розкачуванням. Цей процес займає, в середньому, 20 годин. Кожен день з 19:00 на всю випічку діє дисконт - 25%, а на наступний ранок о 6:00 все починається знову. Чарівний процес!

Маркетингова концепція нашого закладу- завжди доступні ціни. За нашим переконанням, здорова їжа повинна бути доступною. Також постійні контакти з нашими французькими партнерами дозволяють нам регулярно пропонувати Вам всі паризькі новинки метрів Патісьерів.

 

Наступне наша пропозиція для Вас - це гасторномічні зали, які також знаходяться за адресою вул. Ярослава Мудрого, 30/32.

 

Всього їх 7:

1."Актор" - тільки в цьому залі Ви зможете повечеряти з популярними акторами французького кіно: Жан Рено, Ален Делон, Луї де Фюнес, Жан Маре, Жерар Депардьє, Жан - Поль Бельмондо. Для них особисто шеф-кухар нашого колишнього ресторану в Парижі Франсуа Леже готував їх улюблені страви. Більшу частину свого життя він був шеф-кухарем в ресторані, що знаходиться поруч з кіностудією "Gaumont", де неодноразово знімалися ці актори в різних фільмах. Свої обіди і вечері вони часто замовляли у Франсуа, з тонким описом, який соус, скільки і якої приправи, скільки солі і т.д. Згодом, кожна страва була виточена до досконалості, згідно пристрастям кожного, що дуже імпонувало цим творчим людям - адже їжа у Франції- зведена в культ. Скульптори цих акторів представлені в цьому залі.

2. "Шоколад" - скляна тераса, що відкриває вид на вулицю Ярослава Мудрого.

3. "Петі - Париж" - зал з громадною картиною на всю стіну і антикварними тарілками.

4."За кулісами" - затишний, маленький зал з еркерами. Немає нічого прекраснішого, ніж провести час в такому чудовому місці.

5. "Гламурності" - зал, що складається з трьох поверхів зі столами-вітринами. Раніше тут можна було придбати афіші вистав, які, на той момент, йшли в Паризьких театрах: "Вар'єте" довгий час належав Жан-Полю Бельмондо - Бульвар Монмарт, 7; "Маріньї", що належить Роберту Оссейна, - сквер Маріньї біля Єлисейських полів. Квитки на всі вистави, що йдуть в цих театрах, можна було замовити у нас. Але, на жаль, ніхто жодного разу не скористався цією послугою.

6. Театр "Paris-Comic". Ми дуже любимо кіно. Ми любимо ті фільми, які роблять нас краще, які допомагають нам відповісти на всі тривожні для нас питання, фільми, з яким ми проживаємо коротке життя. Тут Ви можете кожен день о 20:00 урізноманітнити свій вечір переглядом фільмів різних жанрів, і фільмів, які не транслюються в інших кінотеатрах міста, а також провести час за концертом живої музики, замовивши при цьому будь-яку страву з меню.

7."L'Orangerie" - верхній зал з видом на наше місто. Тут завжди співають птахи і пахне зеленню, а дивлячись на дах, чомусь згадуєш дитинство: кульки з водою по перехожих; пройтися по краю парапету - тобі ніколи не буває страшно; перший поцілунок під зірками, вид на феєрверк до Дня Перемоги.

У всіх залах Play-list тільки французької музики найулюбленіших виконавців парижан в поточному форматі часу "Хіт Parisien".

Торти і тістечка Ви можете замовити в кожному залі, а також купити з собою на виніс в нашій кондитерській.

А чи знаєте Ви, що "Три мушкетери" - це реально існуючі люди, а не вигадані персонажі; що плющ, зростаючий у дворі кухні нашого "Парижа", привезений із замку, що належить Патросу, що в тридцяти кілометрах від столиці Франції.

А чи знаєте Ви, що вершки були придумані в Шантильі, де знаходяться стайні принца Конде, в яких він велів поховати після смерті своє серце, в знак відданості і безмежної любові до цих прекрасних тварин. Після його смерті серце вирізали ще живим, після завернули в червоний оксамит, помістили високо над склепіннями замку-стайні. Ці красиві архітектурні побудови зберегли свій першочерговий вигляд по наш час. Зараз там діє музей "Живого коня", а раз на рік з усього світу з'їжджаються кращі вершники на змагання з конкуру.

Франсуа Ватель - був Метродотель і кухар принца Конде. На наш погляд, це найбільший ресторатор всіх часів і народів. Завдяки щасливому випадку, практично за безцінь, на одному з блошиних ринків Парижа "Поль Берт" ми придбали куховарську книгу цієї Великої людини. Його глибоке розуміння поєднання текстур і гармонію балансу смаків всіх продуктів, з яких він готував, можна як і раніше вважати мистецтвом. Кілька страв його рецептури ми включили до нашого меню.     Сподіваємося на автентичність.

А ще в 40 км від Парижу є прекрасна "Африканська савана", розташована в шато "Туара", де всі африканські тварини ходять під відкритим небом без кліток а Ви об'їжджаєте ці володіння на автомобілі; і ще безліч маловідомих несподіванок в цій чудовій столиці Франції, про які ми багато знаємо і хочемо, щоб знали Ви.

Ми безмежно любимо все живе на нашій Землі, не рахуючи себе - людство - вінцем творіння, верхівку еволюційного ланцюжка, з тваринами ми- сусіди по Планеті. Вашими грошима, які Ви у нас залишаєте, ми утримуємо притулки для безпритульних тварин, тварин інвалідів. Ми вдячні Вам за це.