10 слів, які викликають у собаки екстаз

06-02-2021

10 слів, які викликають у собаки екстаз

 

Британські вчені опитали близько 5000  собачників і зібрали список слів, які ті найбільш часто використовують. Потім заміряли серцебиття у 150 собак різних порід, розмірів, віку і характеру, коли їм говорили типові людські вигуки і команди.

1 «Гуляти»! Пульс собак при його проголошенні злітав до 156 ударів в хвилину. Деякі власники зізнавалися, що їх собаки, особливо великі, так бурхливо реагують на це слово, що їм доводиться вимовляти його по буквах, коли вони розмовляють з іншими членами сім'ї.

2. «Їсти / є / корм» - в загальному, то слово, яким господарі позначають, що настав час покласти в миску чогось ситного. 152 удари на хвилину - це на 32% більше, ніж стандартне серцебиття. Що не дивно.

3. «Смакота / ласощі». Майже так само добре, як їсти, тільки мало.

4. «Можна». В англійській мові це «get it», воно схоже на «фас», тільки м'якше. Такою командою дозволяють бігти за цікавлять предметом. За «можна» господар отримує 150 ударів собачого серця.

5 «Принеси!» або «Апорт!». Паличка прекрасна всього на один бал менше, ніж «можна».

6.«Іграшка» або «Де твоя іграшка?» викликає захват на 144 удари. Ну правильно, не всі собаки (господарі?) Люблять або вміють грати, є взагалі дуже серйозні товариші.

7. На сьомому місці у нас класичний «Хороший хлопчик!». Куди ж без нього. Бути хорошим хлопчиком подобається нашим чотириногим друзям приблизно на 139 балів. Може бути, деяким просто не часто це вдається.

8.Слідом йде грайливий «Що це?» - господар сам приніс іграшку, а тепер не знає, що це таке. Трохи незручна, але в цілому кумедна ситуація, яку собаки оцінюють на 135 ударів серця в хвилину.

9.На передостанньому місці в нашому списку знаходиться кличка собаки. Ну правильно, іноді тебе звуть, коли все класно, а іноді зовсім з іншого приводу. Ім'я набрало 128 балів.

10.На останньому, десятому місці команда «Шукай!», яка передбачає захоплюючу гру. Шукати собаки люблять на 124 удару серця в хвилину.

Також вчені з'ясували найжахливіше собаче слово. Ним виявилося «додому». Воно викликає уповільнення пульсу аж на 13%. Все-таки в логіці нашим хвостатим друзям не відмовиш!