Світові зірки та безпритульні собаки

16-02-2021

Світові зірки та безпритульні собаки

Серед зірок Голлівуду, якщо придивитися, знайдеться величезна кількість людей, які взяли собак з притулків.

Райан Гослінг, красень-актор, відомий нам за фільмами Драйв, Це безглузде кохання, Щоденник пам'яті, Гра на зниження, ітд - обожнює свою собаку, кошлату дворнягу на прізвисько Джордж.

Більше 10 років тому актор врятував з канадського притулку собаку і двох кішок. Тварин ніхто не хотів забирати протягом відведеного на прістройства часу, а за правилами канадських (і американських) притулків, в такому випадку їх присипляють. Райан побачив фото пса і закохався, назвав його Джорджем і відправився разом з ним підкорювати Голлівуд (кішок він залишив батькам). Актор обожнює свого вихованця, нікому його не довіряє і не розлучається з ним навіть на час роботи.

Райан бере Джорджа на інтерв'ю на вечірні шоу і часом на прем'єри, закликаючи і інших людей наслідувати його приклад і брати кинутих собак з притулків. Гослінг не приховує, що довгий час собака була єдиною близькою йому істотою в Нью-Йорку.

«У моєму житті були дві великі жінки, - говорив актор. - Я не зустрічав нікого краще. Але відносини з моїм собакою - найдовші в моєму житті ».

Одружився Райан Гослінг на актрисі Єві Мендес (у якої теж був пес) - з його слів, єдиній людині, якій він зміг довірити свого улюбленого вихованця