Історія незвичайної дружби хлопчика з альпійськими бабаками

06-06-2021

Історія незвичайної дружби хлопчика з альпійськими бабаками

Історія незвичайної дружби австрійського хлопчика Маттео Вальча (Matteo Walch) з альпійськими бабаками почалася в 2008 році, коли чотирирічний малюк разом зі своєю сім'єю вперше відвідав район найвищої гори Австрії, Ґросглокнер, що в Національному парку «Високий Тауерн».

Бабаки за своєю природою схильні до лякливості і уникнення контактів з людьми, але при зустрічі з Маттео вони зробили виняток - група тварин прийняла його з відкритим серцем, не проявляючи до нього нічого, крім довіри і ніжною дружби.

Мама хлопчика, вчитель математики і фотограф-любитель з Інсбрука, розповідає, що при першій же зустрічі чотири забавних альпійських гризуна без страху наблизилися до Маттео і почали проявляти свою прихильність, стрибаючи на нього і радіючи йому, немов старого друга. Малюк зовсім не злякався такого прояву симпатії, а навпаки - радів і голосно сміявся.

Ось уже більше половини свого життя школяр щоліта відпочиває в австрійських Альпах протягом двох тижнів, щоб насолодитися місцевими мальовничими пейзажами і спілкуванням з добрими друзями, які взяли його в свою зграю.