Управляє літаком із шимпанзе на руках: як чоловік рятує тварин від браконьєрів.

20-11-2021

Управляє літаком із шимпанзе на руках: як чоловік рятує тварин від браконьєрів.

Існування шимпанзе може бути під загрозою, адже людина винищує їх, полює заради розваги або ловить в продаж у нелегальні зоопарки. Осиротілих немовлят чекає смерть чи браконьєри.

Ентоні Цере робить все, щоб врятувати цих малюків та перевезти їх у безпечне місце, а саме в Lwiro Primates – притулок для шимпанзе.

Чоловік ніколи не садить малюка до клітки, щоб перевезти з одного місця до іншого. Він вважає, що для тварин- переліт і так занадто великий стрес. Тому всю дорогу маленькі шимпанзе перебувають у нього на руках.

Ентоні пояснив, що спочатку отримує довіру тварини. Для цього він може до 3 діб проводити з ним у джунглях. Крім того, пригощає фруктами, годує з пляшечки молоком, грає та обіймає.

Історія малюка Тонго

За маленького шимпанзе, якого назвали Тонго, Ентоні довелося протистояти браконьєрам. Чоловікові вдалося забрати у них малюка та вирушити у політ. Під час нього Тонго почував себе в обіймах свого рятівника затишно та спокійно.

Після прибуття на злітно-посадковій смузі на них уже чекав рятувальник центру Lwiro Primates, який допоміг Тонго адаптуватися.